אודות

עיצוב הוא לא רק דיסציפלינה יצירתית, הוא נמצא בכל החלטה שאנו מקבלים, מגדיר את חיינו וסביבתנו ומשפיע על התפקוד היומיומי שלנו ואפילו על מצבי הרוח והרגשות. עיצוב נכון ומדויק הוא כזה שיש בו נרטיב מגובש עם שכבות של עניין ומשמעות הפועלות יחד ליצירת חוויה שמעוררת את הלב והחושים.

כל פרויקט תכנון, אדריכלות ועיצוב פנים שאני מבצעת, נעשה עם תשוקה אמתית והערכה רבה לחללים אלגנטיים שהם גם פונקציונאליים, ואת הפילוסופיה הזו אני מתרגמת לכל בית שאני מעצבת. הגישה העיצובית שלי היא מעודנת ולא מקובעת לסגנון אחד אלא מותאמת לכל לקוח באופן אישי. אני מומחית בניצול חללים ומציאת פתרונות עיצוב המשלבים פרקטיקה ואסתטיקה בהתאמה לטעמו ולסגנונו של הלקוח תוך חשיפתו לטרנדים חדשניים ועדכניים.

אני מתמחה בתכנון, אדריכלות ועיצוב פנים של דירות ובתים במגזר הפרטי, שיפוצים להשבחת נכסים, פרויקטים חדשים, בנייני מגורים, משרדים ועסקים. הלקוחות שלי נהנים ממעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר גיבוש קונספט עיצובי, הכנת סקיצות, מדידת חללים, כתב כמויות, ליווי ברכישת חומרי הגלם והרהיטים, סטיילינג, ניהול אנשי מקצוע, שיפור תשתיות, פיקוח קפדני על ביצוע, הגשת תכניות להיתרי בנייה והכל תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו לפרויקט.

אצלי תהיו שותפים מלאים בקבלת ההחלטות ותיהנו מתהליך נינוח ורגוע עם ליווי אישי ומקצועי בכל שלב. החל מפגישת הייעוץ, דרך הסקיצה הראשונית, הסטיילינג והביצוע עצמו ועד לגמר הפרויקט ולשביעות רצונכם המוחלטת.

פרויקטים למגורים

אני מתכננת ומעצבת הכול, אם זה המשרד הביתי שתמיד רציתם, שיפוץ הבית הפרטי או הדירה שרכשתם ואתם פשוט חייבים להפוך לשלכם. יחד ניצור חלל מרהיב שישקף את מי שאתם ושתוכלו לקרוא לו בית.

פרויקטים לעסקים

אני מעצבת ומתכננת חללים ייחודיים למשרדים, בתי אירוח, מסעדות וחללי מסחר עם התמקדות ביצירת חוויה יוצאות דופן והגשמת החלומות של הלקוח. בניינים הם רק בניינים עד שאנו הופכים אותם לשלנו.

ליווי אישי מהשלב הראשוני
של קניית הדירה

חיבור והתאמה אישית
לסגנון שלכם

תקשורת ישירה גם
בוואטאפ

פרטי נגרות ייחודיים
בהתאמה אישית

אתם יוצאים מרוצים!

Our Partners

About us

before
after